Kommode, Teak, 1950'erne.

Kommode, Teak, 1950'erne.
127906. Kommode, Teak, 1950'erne.

Kommode med fire skuffer og skabe. Bredde 90, dybde 40, højde 72 cm.

Mindre Brugsslitage, låsestempel mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.836