RAGNAR FALK, olie på lærred, sign.

127573. RAGNAR FALK, olie på lærred, sign.

Stilleben, 47x48 cm.

Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben, 47x48 cm.

Mindre pletter.

Antal besøg: 1.241