CANDELABRAS, et par, Art Nouveau.

1275358. CANDELABRAS, et par, Art Nouveau.

Forgyldt metal. Gennembrudt indretning. Tre lysestager hver. Højde ca 27 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.561