AARTHUR WAAGEN. EFTER. Statue, bronze, 1800-/1900-tallet.

127347. AARTHUR WAAGEN. EFTER. Statue, bronze, 1800-/1900-tallet.

romersk soldat. Højde 65 cm (inkl. grundlag).

Sværd mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sværd mangler. Brugsslitage.

Antal besøg: 2.490