FERNANDO RIVERO RAMÍREZ. Stilleben.

1273295. FERNANDO RIVERO RAMÍREZ. Stilleben.

Olie på lærred Signeret 46x56 cm.

I god stand. Stel i malet og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 3.149