Sæt , 5 stk.

Sæt , 5 stk.
127297. Sæt , 5 stk.

Astrid Hoflund, Akvarel, "Aften på Björnhovda" Signeret.
Mål 35 x 46 cm.
Folke Eriksson. Stik, "Høstarbejde" Signeret og nummereret 151/200. Mål 20 x 26 cm.
M. Hallengren. Olie på lærred. "Archipelago" Mål 47 x 65 cm.
M. Hansen. Olie på lærred. "Skogsparti" Signeret og dateret -68. Mål 28 x 80,cm.
Ulla Schumacher-Percy, Litografi "Albatros". Signeret og nummereret 24/170. Mål 42,5 x 29 cm.

Noget ridse.

Få foretaget en gratis vurdering!
127297. Sæt , 5 stk.

Mål 35 x 46 cm.

Noget ridse.

Antal besøg: 3.428