PALLE, træ + PIEDESTAL, træ / pastel lag.

127242. PALLE, træ + PIEDESTAL, træ / pastel lag.

Taburet med drejede ben og broderet hynde højde 48 cm. Piedestal med stenplader, forgyldte ben, højde 66 cm.

Toppladen på piedestalen er revnet.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.221