BORDUR + VÆGUR.

BORDUR + VÆGUR.
126648. BORDUR + VÆGUR.

Bordsur, Jerome & Co. USA, begyndelsen af det 20. århundrede, højde 30 cm.
Vægur Valle Optik, Varnhem, 1900/2000, højde 52 cm.

Brugsslitage. Stand af vægur. Ikke funktionstestet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
126648. BORDUR + VÆGUR.

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.393