STOLE, 6 stk, Art deco, 1920'erne.

126484. STOLE, 6 stk, Art deco, 1920'erne.

Stole af sort birk, buet rygbakke med udskåret indretning.
Riflet ben, aftageligt sæde.

Brugsslitage, ridser, stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Riflet ben, aftageligt sæde.

Antal besøg: 2.516