SPILBORD, New Renaissance, århundredeskiftet 1900.

125225. SPILBORD, New Renaissance, århundredeskiftet 1900.

Længde 89 cm bredde 44 cm højde 80 cm.

Pletter på skive / slid / ridser / stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 913