BORDTELEFON, messing, begyndelsen af det 20. århundrede.

124975. BORDTELEFON, messing, begyndelsen af det 20. århundrede.

Messing og bakelit med snurretop "Croydon 0522". Mærket 12.H55 / 2 og 12 FBR 60/2, Bundplade i træ Højde ca. 30 cm.

Brugsslitage, Snekke med mindre Kantstødt. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 695