Drejebænk, metal, 20. århundrede.

1246311. Drejebænk, metal, 20. århundrede.

Afhentning kun ved villaen, hvor den står i dag, Nybro.
højde 120 cm længde 133 cm dybde 48 cm.

Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 8.189