TÆPPE, 20. århundrede.

TÆPPE, 20. århundrede.
1243993. TÆPPE, 20. århundrede.

Denne genstand sælges til fordel for Kræftens Bekæmpelse efter Inga-Lisa Jönssons ønske, Färjestaden.
Overvejende rød ca. 404 x 80 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 294