UKENDT KUNSTNER, olie på lærred, signeret DeWít.

123846. UKENDT KUNSTNER, olie på lærred, signeret DeWít.

Alléväg forbi villaen, 49x68 cm.

Skader på lærred. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader på lærred. Have på.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.402