LAMPER, 3 stk, inklusive "Mars", Atelje Lyktan.

123733. LAMPER, 3 stk, inklusive "Mars", Atelje Lyktan.

2 bordlamper, metal, 1900-tallet. Højde 33 cm og 34 cm.
1 væglampe "Mars", Ateljé lanterne. Højde 32 cm.

Brugsslitage, ridser.
Ikke funktionel. Elektricitet ikke pålidelig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.699