LYS Et par af messing, Skultuna, omkring 1900.

123122. LYS Et par af messing, Skultuna, omkring 1900.

Mærket G10, elementer af mahogni. Højde 19,5 cm.

Mindre slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage, ridser.

Antal besøg: 1.617