KAFFEKVÆNNER, 2 stk + NYSØLV Sæt.

123078. KAFFEKVÆNNER, 2 stk + NYSØLV Sæt.

Kaffekværn, en bordmodel i træ og metal, højde 19 cm Vægmodel i keramik og metal, mangler toplåg, højde 31 cm. 2 stativer med frugtknive, nysølv og rustfrit stål med teak håndtag. Bordsæt krydderihylde, glas og nysølv. 6 bakker, nysølv, diam 20-37 cm. Glasunderlag 12 stk.

Brugsslitage. Låg mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Låg mangler.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.318