SKULPTUR, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

122940. SKULPTUR, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

Pingvin. Firkantet træsokkel. Signeret Kosta Lf 3 og mærket.
Højde 32,5 cm.

Rygridser. Base med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 32,5 cm.

Rygridser. Base med slid.

Antal besøg: 1.383