STIG BORGLIND. Ætsning.

STIG BORGLIND. Ætsning.
1228747. STIG BORGLIND. Ætsning.

Nøddeskrig. Signeret 23x16 cm.

Gulnet blad. Glas mangler et lille mærke og plet i papiret.

Kunstner/designer

Stig Borglind (1892–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Stig Borglind (1892–1965)

Antal besøg: 371