SKRIVEBORD MED LÆNESTOL, 1930'erne.

122753. SKRIVEBORD MED LÆNESTOL, 1930'erne.

Birk. Løs glasplade.

Højde ca 77,5 længde 151,5 dybde 79 cm.

For andre møbler med samme indretning, se 122432, 122751 og 122752.

Glaspladen med mindre ridser, blækpletter i to skuffer.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Birk. Løs glasplade.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.177