STIG ERINDER. akvarel, signeret og dateret.

122511. STIG ERINDER. akvarel, signeret og dateret.

Ca 50x40 cm.
Motiv med elg.
Dateret 1989.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 50x40 cm.
Motiv med elg.
Dateret 1989.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.480