LEGETØJ, 2 stk, Japan, 1960'erne.

122302. LEGETØJ, 2 stk, Japan, 1960'erne.

Batteridrevet. Metal / plast /.
Højde ca. 22 cm og ca. 27,5 cm.

Der mangler et øre på appelsinen og eventuelt pynt på kjolens blonder. En bøjle løs på den grå og der mangler noget i hånden.
Pletter, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter, Brugsslitage.

Antal besøg: 882