DIVERSE, herunder Pyro og Höganäs, 20. århundrede.

121965. DIVERSE, herunder Pyro og Höganäs, 20. århundrede.

Ovnforme, Pyro, Gustavsberg.
Jern.
Kaffekværn.
Höganäs i emballage, 8 stk, højde 5cm og 2 stk 1l.
3 kaffekopper, Blå Blom, Gamle Gustavsberg.
5 tønder, Blå blomst, Gammel Gustavsberg.
Lysestage.
Forskellige tekstiler.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ovnforme, Pyro, Gustavsberg.
Jern.
Kaffekværn.
Lysestage.
Forskellige tekstiler.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.092