AMPEL, Karl-Johan stil.

AMPEL, Karl-Johan stil.
121610. AMPEL, Karl-Johan stil.

Tidligt 20. århundrede, 6 lysarme, elektrificeret Højde ca. 52 cm, Diameter 49 cm.

slitage, ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

slitage, ikke gennemgået.

Antal besøg: 3.007