ALVAR AALTO. Hylder, 5 stk, "112B".

121534. ALVAR AALTO. Hylder, 5 stk, "112B".

Model 112 B. Længde 90 cm, bredde 25 cm, højde 24 cm.

Malepletter, ridser og Brugsslitage.

Kunstner/designer

Alvar Aalto (1898–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Alvar Aalto (1898–1976)

Antal besøg: 2.070