121346. LARS LINDSJÖ. OLIEMALING 2 stk.
1 olie på lærred "Construction destructive" Signeret og dateret 1968 på verso. Mål 72,5 x 53 cm.
1 olie på Panel. Signeret og dateret 1969 a tergo.
Mål 64 x 49 cm.
Mål 64 x 49 cm.