JOAN MIRÓ. "LITOGRAFEN 3" LITOGRAFI.

1213134. JOAN MIRÓ. "LITOGRAFEN 3" LITOGRAFI.

Original litografi, usigneret, uddrag fra bogen "Miro Lithographe III". Maeght, Poligrafa og Weber Publishers.

Billedmål: 31,5 x 24 cm, rammemål: 55 x 47 cm.

God stand, se billeder.

Kunstner/designer

Joan Miró (1893–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand, se billeder.

Kunstner/designer

Joan Miró (1893–1983)

Antal besøg: 1.220