BESTIKSERVICE, 150 dele, Nils Johan, rustfrit stål.

121173. BESTIKSERVICE, 150 dele, Nils Johan, rustfrit stål.

25 madgafler, 32 bordgafler, 23 madknive, 35 bordknive, 11 spiseskeer (19 cm), 8 spiseskeer (17,5 cm), 6 fiskeknive, 1 slev, 1 flødeske, 4 små skeer, 4 små gafler.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 1.564