Plæneklipper, Partner Turbo Collection.

1209538. Plæneklipper, Partner Turbo Collection.

P145107H. Med samler.

Proveniens gods efter samleren Mats Svensson, Bårebo, Gnosjö.

Brugsslitage, ikke fuldstændig gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

P145107H. Med samler.

Antal besøg: 8.067