MALERIER, 2 stk, olie på lærred, sign.

120877. MALERIER, 2 stk, olie på lærred, sign.

Bengt Andrén 1919-, Hovs hallar, en tergo, 29x49 cm. S Hamlet, 1922-, olie på lærred, landskab, 18x27 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.124