KISTA, eg/smedning, dateret 1821.

120645. KISTA, eg/smedning, dateret 1821.

højde 68, længde 145, dybde 61 cm.

Brugsslitage og løs bund.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og løs bund.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 943