SPEJL med KONSOL, 1800-tallet.

120490. SPEJL med KONSOL, 1800-tallet.

Fineret i mahogni.

Konsolbord med skuffe. Længde 69, højde 65 cm.
Spejl. Bølgeformet overdel. Højde 70 cm.

Brugsslitage, mindre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret i mahogni.

Brugsslitage, mindre revner.

Antal besøg: 1.193