DISPLAYSKAB, "Effekt", Banquet Möbelfabrik, Ruda, 1900-2000 tallet.

119653. DISPLAYSKAB, "Effekt", Banquet Möbelfabrik, Ruda, 1900-2000 tallet.

Fineret i valnød. Bund med reolskab og fire skuffer. Top med oplyst vitrine, tre glashylder. Længde 96, dybde 36, højde 186 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 2.380