PER JONASSON. Portræt. Litografi.

1196152. PER JONASSON. Portræt. Litografi.

underskrevet. EA - 1983 630 x 820 mm.

brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

brugsspor.

Antal besøg: 4.319