FLAGSTANGKNAP, kobber, 20. århundrede.

119555. FLAGSTANGKNAP, kobber, 20. århundrede.

Knop til flagstang.
Diameter beslag 37 mm Højde 30 cm Diameter ca 19 cm.

Alder, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Knop til flagstang.

Alder, Brugsslitage.

Antal besøg: 3.126