VÆGUR OG BELYSNINGSOBJEKTER, 1900-tallet.

118944. VÆGUR OG BELYSNINGSOBJEKTER, 1900-tallet.

2 vægure. Junghans. Højde 45 - 71 cm.
Taklampa.
Lamper, flere forskellige modeller.
Barometer.
Bordlampe.

Slitage, skader, prismer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taklampa.
Barometer.
Bordlampe.

Antal besøg: 852