LARS JOHANSSON. Olie på lærred, signeret.

118799. LARS JOHANSSON. Olie på lærred, signeret.

Abstrakt komposition. 126 x 100 cm.

Farve knitrende.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farve knitrende.

Antal besøg: 1.818