PALL, i form af en tønde, 20. århundrede.

117829. PALL, i form af en tønde, 20. århundrede.

Polstret hynde med betræk i rødt læder.
Højde 48,5 cm. Diameter 34 cm.

Brugsslitage, ridser, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.014