SOFABORD, "Stockholm", Ikea.

SOFABORD, "Stockholm", Ikea.
1178044. SOFABORD, "Stockholm", Ikea.

Fineret med eg. Underliggende hylder. Længde 90. Bredde 90. Højde 51 cm.

Have på. Ridser og mærker. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 18.000