BOGLÆN, Teaktræ, Nils Jonsson, Troeds.

117767. BOGLÆN, Teaktræ, Nils Jonsson, Troeds.

Domi Monte model.
Højde 191 cm.
Glaseret top med hylder.
Underdel med 4 skuffer og skabslåge.

Mindre Brugsslitage/ mindre ridser / blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Domi Monte model.
Højde 191 cm.
Glaseret top med hylder.

Antal besøg: 3.519