ANSVARSFRASKRIVELSE SOFA, 1800-tallet.

117743. ANSVARSFRASKRIVELSE SOFA, 1800-tallet.

Fyrretræ. Udskåret krone med blomsterdekoration. Længde 175 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.496