SKAB, 1930'erne/40'erne.

SKAB, 1930'erne/40'erne.
1176111. SKAB, 1930'erne/40'erne.

Fineret med birk. Udskåret indretning. Tre låger med hylder bagved. En skuffe under den midterste låge. Længde 142. Bredde 44. Højde 114 cm.

Have på. Ridser og mærker. En luge kan ikke åbnes. To spænder mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.299