KALEBASS med BOMBILLA, sølv og kameraer.

117394. KALEBASS med BOMBILLA, sølv og kameraer.

Højde 10 cm. Længde 17,5 cm.
Bombilla ustemplet.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 10 cm. Længde 17,5 cm.
Bombilla ustemplet.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.938