PALLE OG PIEDESTAL, 20. århundrede.

117265. PALLE OG PIEDESTAL, 20. århundrede.

Taburet, rokoko stil. Længde 47, højde 45 cm.
Piedestal, to marmorplader. Højde 67 cm.

Mindre ridser og mærker, skammel ustabil.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.435