LYS, 2 lignende, messing, barokstil, 20. århundrede.

117130. LYS, 2 lignende, messing, barokstil, 20. århundrede.

Ottekantet fodplade. Snoet skaft. Udskåret dekoration og dekoration i relief. Faste lysestager. Gensidigt mærket MLH.
Højde 15,5 cm.

Rapport. Reparationer. Nuanceforskelle. Fodplade med hul på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 15,5 cm.

Antal besøg: 2.423