WALDEMAR BERG. Olie på lærred, signeret.

116363. WALDEMAR BERG. Olie på lærred, signeret.

Kunstner fra Juniskär, Kvissleby. Mål 79 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 8.506