INFANTERIOFFICERER SABEL. Model 1899.

115546. INFANTERIOFFICERER SABEL. Model 1899.

Lang model, portepée Ætset og forgyldt klinge Signeret E. Svalling, Eskilstuna Længde 103 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.063