FRED ANDERSSON. Farvelitografi, signeret, nummereret 35/150.

115402. FRED ANDERSSON. Farvelitografi, signeret, nummereret 35/150.

Mål 32 x 43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Fred Andersson (1921–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 32 x 43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Fred Andersson (1921–1989)

Antal besøg: 1.602