IKEA, "Tellus" køkkenmøbler 60'erne.

1147506. IKEA, "Tellus" køkkenmøbler 60'erne.

Bord med perstorpplade i hvid, med klap og 4 stk., "Tellus", IKEA, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bestil. Lakket tilbage. Skålsæde. ryghøjde 81,5, sædehøjde 43 cm bordlængde 94 uden klap med klap 123 cm, bredde 75 cm højde 73 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 4.832