SOVEVÆRELSESBORD med marmorplade, 1800-tallet.

114077. SOVEVÆRELSESBORD med marmorplade, 1800-tallet.

Mahogni. Stenplade. Indrettet med hylder. Længde 43, bredde 38, højde 73 cm.

Slitage, revner, dele af støbning mangler. Frontliste løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.452